BEACH Sport - expert na plážové sporty (volejbal, fotbal, házená)


O nás

BEACH KLUB ZLÍN je poskytovatelem kvalitních služeb v oblasti organizace sportovních, kulturních a společenských akcí pro širokou veřejnost a firemní klientelu. Náš klub navázal na  společnost BEACH SPORT spol. s r.o., která pracovala od roku 1999, kdy jme se orientovali převážně na sportovní akce zaměřené na plážové sporty (beachvolejbal, beachházená). Naše mobilní aréna poskytuje možnosti pořádání exhibicí na náměstích velkých měst, před obchodními domy atd. Dále byl v roce 2004 dostavěn sportovní areál ve Zlíně na koupališti „Zelené“, kde jsme schopni nabídnout komplexní služby podle Vašich představ.

Naše činnost se dá rozdělit na agenturní činnost pro firmy, kterým zajišťujeme sportovní a společenské akce na klíč, kde dle svých vlastních přání a požadavků zajistíme od perfektně zpracovaného programu, tvorbu herních systémů, vzájemnou návaznost jednotlivých součástí akce, sestavení předběžné cenové kalkulace až po závěrečného vyhlášení výsledků, předání cen a vyhodnocení celé akce. Naše další činnost v rámci Beach clubu Zlín, zahrnující sportovní a společenský program.

Po dostavění sportovního areálu ve Zlíně v roce 2004 jsme schopni nabídnout mnohostranné sportovní vyžití (beachvolejbal, beachfotbal, beachházená, volejbal, basketbal, nohejbal, petanque, malá kopaná, tenis), dále pak koupání na městském koupališti, které je součástí areálu. Využití vířivých relaxačních bazénů a také příjemné posezení v „Beach baru“, kde je možnost oslav soukromých i firemních výročí, pořádání sportovních akcí a spoustu dalších možností ke strávení příjemného dne.

Dále nabízíme zajištění výroby veškerého propagačního materiálu, umístění reklamních panelů na akcích a další. Nabízíme také internetovou a tiskovou prezentaci akce či Vaší společnosti společně se související reklamní činností.

Věříme, že Vám naše nabídka pomůže rozhodnout se jak strávit volný čas v pěkném prostředí se sportovním a kulturním vyžitím a těšíme se na Váš zájem.


Hlavní menu: